Hocalara Geldik

Hocalara Geldik, öncelikli olarak öğrencilere ücretsiz, kaliteli videolar üreten bir markadır. Konu anlatım, soru çözüm, rehberlik, vb. konulardaki ücretsiz videoların yanı sıra; internet sitesi ile videoları destekleyen dijital içerikler ve yine videolarla birlikte çalışılabilecek kitaplar, fasiküller ve farklı yayınlar üretir.

Hocalara Geldik, videolar ve sosyal medyası ile öğrencilere kılavuzluk etmeye çalışır.

Öğrencilerin okul ve sınav süreçlerinde kendileri için en doğru kararı verebilmelerine katkı sağlayacak canlı yayınlar, videolar, tanıtımlar ve işbirlikleriyle her zaman yanındadır.

Hocalara geldik, Eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle ‘’ücretsiz’’ videolarını üretmeye ve kanala yüklemeye başladı. Her zaman güncel, her zaman kaliteli ve her zaman ‘’ücretsiz’’ anlatım videoları Hocalara Geldik kanalında olacak dedik ve devam ediyoruz.

diğer branşlarda da (Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, Coğrafya, Rehberlik) video konu anlatım ve soru çözüm videolarının ilk kayıtlarına başladık…

Hocalara geldik, Videolarla daha verimli çalışılabilmesi için yeni içerik ve araçların yer aldığı internet sitesinin ilk versiyonunu yayına açtı.

Videolar ve onlara paralel destekleyici site içeriklerinden sonra diğer bir sac ayağı olan kitaplarımızı hazırladık ve yayımladık. Hocalara Geldik içerikleri siz öğrenci arkadaşlarımızın maksimum faydalanabileceği şekilde birbirini bütünler şekilde tasarlanarak hazırlanmaya devam ediyor…